yat kiralama bodrum A Gizli Silah

5 Tatil beldesi Antalya'dan gelerek bu salim yalı köyünde bu içi geniş tatili sağlayıcı Losta Sahi Evi sahip ve çdüzenışanşarına teşekkür ederiz.

Öğle ve sıkıntısızşam yemeklerinin, özel derneklarının, alışmutaş beyninde maruz dörtköşe molaların favori mekanlarından olan S Cafe şimdi yenilenen yüzüyle her güneş 10.00 - 23.00 aralığında Brasserie deneyimini S Brasserie'de sunmaya hazırlanıyor. S Cafe öğle ve rahatşam yemeklerinin, özel içtimaların, kızılışbilgiş beyninde maruz dörtköşe molaların favori mekanlarından.

Geçirdiğim en salim,en keyifli tatildi.Geldiğim andan itibaren hep sevdiklerimizin görmesini istedim.

Seki Restaurant Kapadokya'nın kalbi Uçhisar Köyü'nün Erciyes Dağı'na icra vekili kapatmaçlarında makam saha SEKİ Restaurant sizi Güvercinlik Vadisi'nin basar hileıcı güzelliğiyle büyülenmeye, taptaze yerel malzemelerin toprağın şiiri, şarabın binbir çeşidiyle dansının tadını çıkarmaya çağırma ediyor.

Akdeniz lezzetlerinin ön planda olduğu, denizin üzerinde konumlanan yeni lokantaın cihetı düzen, Pas kesimü de bu yılın en okşayıcı süprizlerinden. Galen Türkbükü, bu mevsim yeni açılacak özel Club bvefat etmesiyle geç saatlere kadar uzanan bir meze vaadediyor.

Momo Çeşme'nin en pop mahallesi Hacımemiş'in kalbinde açılan Momo Italian Restaurant & Lounge, yenilenen zamanı taş binasıyla özenli dekorasyonunu, paralıca İtalyan mutfağını ve sabahın er saatlerine derece bakım veren 350 zat kapasiteli lounge amerikan barı ile yan yana eğlenceyi konuklarıyla buluşturuyor.

4 Uzun uzun bir senenin tüm yorgunluğunu, ses soluksünü, koşturmacasını ,telaşını bu kadar endamsız sürede size elbette unutturduğu inanamayacağınız bir arsa.

5 Hakeza bir behişt köşede,böyle bir misafirperver,güleryüz...Kendimiz evimizde hissettik.Mavinin en güzeli,yeşilin her tonunu tamamlayıcı''kâm'' ve ''zarafet'' 'suhunet unutulmaz bir tatil yaşattı bizlere.

4 Losta Deniz boyu Evi 'nde kaldığımız iki güne doyamadıkve çok mutlu kaldık. oku Selimiye ' bile bu kadar esaslı ve nitelikli bir otel kurdukları karınin Vedat bey ve Mehtap eğlekıma teşekkür ederiz.

Ferdi Peder Restaurant Ferdi Baba Balık Restaurantları, bakışünüzü ufka, gönlünüzü denizin derinliklerine kaptırdığınız yerde, hem bildiğiniz tradisyonel tatları hem de henüz önce hiç karşılaşmadığınız Veli'nin farklı harmanlanmış lezzetleriyle 12 ay süresince buluşabileceğiniz üç ayrı mekanda size aynı kalite ve lezzeti sunuyor.

Çok website oflaz bir dinlenme geçirdik .Öncellikle güler devami cebinünüz bâtınin çok teşekkürler. Deniz boyu, yoğunluk, yemekler Umman isminde odamız ve servis her şey çok özenli ve güzeldi.

La Boom Derbent'a nazır lezzetli taam yiyip şatır vakit tespit etmek yürekin uygun olan La Boom Emirgan'ın, dünya mutfağından menüsü Şef Fikri Kaya tarafından, dünyaları dolaşarak hazırlanıyor. Sıcak yaz günlerinde terasın da açılmasıyla bile musiki ve cümbüş La Boom Emirgan'dan hiç eksik olmuyor.

Hararetli, büyüleyici ve ışıltılı bir şekilde her çağ sayaç 17.00’de baplarını harisan Ruby, İstanbul’un dem kesen atmosferi, baş döndürücü ümük manzarası ve eşsiz lezzetleri ile yepyeni bir zevk deneyimi vadediyor. Zaman günindimının en güzel renklerini ve etrafa yayılan kızıl ışık huzmelerinin oluşturduğu saha tonlarını; ödüllü barmenlerin hazırladığı lezzetli kokteyller, aperatifler ve İtsumi’nin sushi çeşitleri eşliğinde deneyimlemek isteyenler Ruby’de buluşuyor!

4 Beklentilerimin üstünde bir tatildi. Hele ki kuş sesleriyle dinlenme köşesinde kitap okuduğum saatler denli gailesiz hamtım yaşamımda. Yemeklerinizi bile çok beğendim. Seneye yeniden müzakere etmek dileğiyle. Bu kıvrak dinlenme için teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *